Kalendár 2015

Pozn. zmena súťaži a štart detí možný
štartovné 10-35 €, cestovné náklady + ubytovanie 

JANUÁR        
17.-18.1. školenie rozhodkýň    Bratislava  
18.1. kontrolný pretek   Nitra seniorky
25.1. kontrolný pretek   Bratislava seniorky
         
FEBRUÁR        
7.-8.2. školenie rozhodkýň    Bratislava  
         
MAREC        
7.3. Milevský pohár medzinárodná súťaž Milevsko, ČR A: 2007 a ml. - 1999 a st.
B: 2004 - 1999 a st.
8.3. Princess cup medzinárodná súťaž Prievidza 2009 a ml. - 2005
14.-15.3. Dunajský pohár medzinárodná súťaž Bratislava  
14.3. Majstrovstvá SR    Bratislava seniorky
14.3. Celoslovenská súťaž   Bratislava nádeje
17.3. Kontolný tréning   Prešov  2008 - 1999 a st.
21.3. Východoslovenský gymnastický pohár I.kolo Bardejov 2008 a ml. - 1999 a st.
28.3. RAPID CUP medzinárodná súťaž Bratislava  
28.3. Žďarská sneženka medzinárodná súťaž Žďar nad Sázavou  
         
APRÍL        
4.4. AJUR CUP medzinárodná súťaž Hradec Králove  
11.4. GOODWILL CUP medzinárodná súťaž Praha  
12.4. SPRING CUP medzinárodná súťaž Brno  
12.4. South moravia cup medzinárodná súťaž Brno  
18.4. Pribina cup medzinárodná súťaž Nitra  
18.4. Baver cup medzinárodná súťaž Třebíč  
25.4. Danubia cup medzinárodná súťaž Bratislava  
25.4. CASSOVIA CUP medzinárodná súťaž Košice  
         
MÁJ        
8./9./10.5. Prešovský kraj kvalifikačná súťaž   2006 a st.
9.5. CHODOV CUP medzinárodná súťaž Praha  
16.5. CHARM CUP medzinárodná súťaž Prešov - všetky gymnastky klubu CHARM 
23.5. Kvalifikácia východ kvalifikačná súťaž na    M-SR L.Mikuláš 2006 a st.
30.5. Majstrovstvá SR    Bratislava 2006 a st.
         
JÚN        
13.6. Východoslovenský gymnastický pohár II.kolo Prešov 2009 a st.
         
JÚL        
  PRÁZDNINY      
         
AUGUST        
2. alebo 3. týždeň SÚSTREDENIE      
  TRÉNINGY      
         
SEPTEMBER        
19.9. O Hradeckú stuhu medzinárodná súťaž Hradec Králove, ČR  
         
OKTÓBER        
2.10. Majstrovstvá SR     juniorky
2.10. Sl. pohár družstiev      
9./16.10. Východoslovenský gymnastický pohár III.kolo Košice  
         
NOVEMBER        
7.11. Pohár Liptová medzinárodná súťaž L. Mikuláš  
         
DECEMBER        
5.12. M-SR     spoločné skladby
dvojice, trojice
12.12. Východoslovenský gymnastikcý pohár IV. kolo Prešov  
12.12. Vianočná Nitra medzinárodná súťaž Nitra  
12.12. Memorial Hermy medzinárodná súťaž Bratislava